Vyberte stránku

 +420 777 849 909    chcikavu@coffeemakers.cz

O nás

COFFEE MAKERS

Gastronomii a pohostinství se věnujeme déle než 20 let. Naší hlavní specializací je káva – ať už se jedná o kávový catering v našich speciálně upravených pojízdných kavárnách, školení na míru či prezentace na nejrůznějších akcích.

Po Praze ale i celé ČR více než devět let provozujeme pojízdné kavárny – za tak dlouhou dobu jsme nasbírali zkušenosti z nejrůznějších akcí (např. Farmářské trhy v pražských Dejvicích a Petřinách.) a prostředí a připravit prvotřídní espresso pro nás nikde není problém. Pro přípravu kávy využíváme naší vlastní směsi Arabik, speciálně pro nás pražené v Balírnách Praha – Holešovice, a mléka od malých farmářů a dodavatelů. Věnujeme se i prezentacím, školením, či kávovým cateringům na míru přímo pro Vaši akci – každého klienta si vážíme a připravujeme mu přesně takovou nabídku, jakou si představuje.

Mimo zkušeností s kávou máme praxi i ve světě koktejlů a barů (Bugsy’s Bar – Praha, Club Atica – Londýn, Paparazzi Bar – Bratislava),

Neděláme jen úžasné kafe!

 

Mimo skvělou kávu vám připravíme i řadu skvělých drinků a koktejlů!

Naše MENU

Zde najdete standardní menu, které na akcích nabízíme. Menu se samozřejmě může pozměnit či přizpůsobit Vašim požadavkům, rádi vymyslíme i speciality přímo pro Vás!

GALERIE

Industriální bar

Citroen HY 1974

Čezeta 505 Rikša 1963

Kde jste nás mohli potkat

Kde všude jsme pro Vás vařili skvělou kávu

zaujali jsme vás?

Zaujali jsme vás a chcete se dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat!

KDE NÁS NAJDETE?

Fungujeme kdykoliv a kdekoliv v rámci celé ČR!

Přijít podívat se na nás můžete i každou sobotu mezi 8:00 a 14:00 na Farmářské trhy na pražském Vítězném náměstí nebo na konkrétní akce, které najdete vždy s předstihem na Facebooku.

Naši patrneři

Kontakt

Telefon

+420 777 849 909

Mail

chcikavu@coffeemakers.cz

COFFEEMAKERS s.r.o.
Bulharská 716/37, 101 00  Praha 10
IČ.: 28966279